Het team van Koos Meindertsschool, schooljaar 2021-2022

Het team van het schooljaar 2021-2022

Anita van der Koelen

Groepsleerkracht
Groep 1-2a - Bekijk groep ›
avdkoelen@koosmeindertschool.nl  

Ineke Olsthoorn-Zwinkels

Groepsleerkracht
Groep 1-2a - Bekijk groep ›
iolsthoornzwinkels@koosmeindertsschool.nl  

Marjolijn van der Valk

Groepsleerkracht
Groep 1-2b - Bekijk groep ›
mvdvalk@koosmeindertsschool.nl  

Gulsia Durak

Groepsleerkracht
Groep 1-2b - Bekijk groep ›
gdurak@koosmeindertsschool.nl  

Maxime van den Berg

Groepsleerkracht
Groep 1-2c - Bekijk groep ›
mvdberg@koosmeindertsschool.nl  

Lara Trumpie

Groepsleerkracht
Groep 1-2c - Bekijk groep ›

Marjan van Dam

Groepsleerkracht
Groep 1-2d - Bekijk groep ›
mvdam@koosmeindertsschool.nl  

Marieke Kettenis

Groepsleerkracht
Groep 2e - Bekijk groep ›
mkettenis@koosmeindertsschool.nl  

Eline Lamers

Onderwijsassistent onderbouw
Groep 2e - Bekijk groep ›

Anke Homan

Groepsleerkracht
Groep 3a - Bekijk groep ›
ahoman@koosmeindertsschool.nl  

Robbie Hollestelle

Zij-instroom leerkracht
Groep 3a - Bekijk groep ›
rhollestelle@koosmeindertsschool.nl  

Hélène van Blerk

Groepsleerkracht
groep 3b - Bekijk groep ›
hvblerk@koosmeindertsschool.nl  

Michella van der Zwan

Groepsleerkracht
groep 3b - Bekijk groep ›
mvdzwan@koosmeindertsschool.nl  

Hanneke Jeltema

Groepsleerkracht
Groep 4a - Bekijk groep ›
hjeltema@koosmeindertsschool.nl  

Silvia Luijk

Groepsleerkracht
Groep 4a - Bekijk groep ›
svluijk@koosmeindertsschool.nl  

Melinda van Son

Groepsleerkracht/LIO
groep 4b - Bekijk groep ›

Anke van der Meer

Intern begeleider/Groepsleerkracht
groep 4b - Bekijk groep ›
avdmeer@koosmeindertsschool.nl  

Linda van der Molen

Groepsleerkracht
Groep 5a - Bekijk groep ›
lvdmolen@koosmeindertsschool.nl  

Joost van Cleef

Groepsleerkracht
Groep 5a - Bekijk groep ›
jvcleef@koosmeindertsschool.nl  

Aad Borsboom

Groepsleerkracht
Groep 5b - Bekijk groep ›
aborsboom@koosmeindertsschool.nl  

Jacqueline Looije

Groepsleerkracht
Groep 5b - Bekijk groep ›
jlooije@koosmeindertsschool.nl  

Johan Blaaupot

Onderwijsassistent middenbouw
Groep 5b - Bekijk groep ›
jblaaupot@koosmeindertsschool.nl  

Renate Dutour Geerling

Groepsleerkracht
Groep 6a - Bekijk groep ›
rdutourgeerling@koosmeindertsschool.nl  

Claudia van Leeuwen

Groepsleerkracht
Groep 6b - Bekijk groep ›
cvleeuwen@koosmeindertsschool.nl  

Mart Bouwman

Groepsleerkracht
Groep 6b - Bekijk groep ›
mbouwman@koosmeindertsschool.nl  

Lisanne Persoon - van Vliet

Groepsleerkracht
Groep 7a - Bekijk groep ›
lpersoonvanvliet@koosmeindertsschool.nl  

Jaimy Nieuwhoff

Groepsleerkracht
Groep 7a - Bekijk groep ›
jnieuwhoff@koosmeindertsschool.nl  

Anita Meijer

Groepsleerkracht
Groep 7b - Bekijk groep ›
ameijer@koosmeindertsschool.nl  

Yvonne Metselaar

Groepsleerkracht
Groep 7b - Bekijk groep ›
ymetselaar@koosmeindertsschool.nl  

Michelle Weijmans

Groepsleerkracht
Groep 8a - Bekijk groep ›
mweijmans@koosmeindertsschool.nl  

Priscilla Meere

Groepsleerkracht
Groep 8b - Bekijk groep ›
pmeere@koosmeindertsschool.nl  

Chantal Driessen

Groepsleerkracht
Groep 8a - Bekijk groep ›
cdriessen@koosmeindertsschool.nl  

Narcisa Sima

Groepsleerkracht
nsima@koosmeindertsschool.nl  

Myra de Hoop

Onderwijsassistent bovenbouw

Chantal Gribnau

Vakleerkracht gymnastiek
cgribnau@koosmeindertsschool.nl  

Ruben Moor

Vakleerkracht gymnastiek
rmoor@koosmeindertsschool.nl  

Annelies Leijdekkers

Intern begeleider
aleijdekkers@koosmeindertsschool.nl  

Diana Peverelli

leerkracht, remedial teacher
Remedial teaching - Bekijk groep ›
dpeverellivankleef@koosmeindertsschool.nl  

Lalita Ramlochan

Klassenassistent
Groep 1-2a - Bekijk groep ›
Groep 1-2b - Bekijk groep ›
Groep 1-2c - Bekijk groep ›
Groep 1-2d - Bekijk groep ›
Groep 3a - Bekijk groep ›

Jennifer Schön

Directeur
jschon@koosmeindertsschool.nl  

Daphne Verkade

adjunct-directeur
dverkade@koosmeindertsschool.nl  

Yvonne ten Dijke

Administratief medewerker
info@koosmeindertsschool.nl  

Jolanda Rog

Administratief medewerker
info@koosmeindertsschool.nl  

Said Benchamach

Concierge

Nizar Ben Hamouda

Concierge